sprawdź numer telefonu, gdzie warto ?

sprawdź numer telefonu, gdzie warto ?

Wielokrotnie mam numery telefonów z Anglii. Nie wiem, kto do mnie dzwonił i nie wiem, w jaki sposób można to sprawdzić.

kondziu

Posty: 1

 
Dzięki internetowi można naprawdę w łatwy sposób sprawdzić numery telefonów z UK czy z Polski. Wielu osobom się nie chce tego robić. To wszystko do czasu, bo w pewnym momencie znikają z ich konta pieniądze i wtedy zaczynają się poważne problemy finansowe.

nowaera

Posty: 9

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma kłopotów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, natomiast w telewizji słyszałem, iż jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, iż nie mam z tym żadnych kłopotów.

Bunys

Posty: 19

 
Dla tych, którzy chcą już teraz sprawdzać numer telefonów z UK polecam serwis https://whocalledmeuk.co.uk. Tutaj znajdziecie to wszystko, czego potrzebujecie o danym numerze który dzwonił.

Yuri20 

Posty: 7

 
Dziwne czasy, że człowiek nie może odebrać każdego telefonu, bo jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, która wyłudza tysiące złotych. Przecież to powinno być regulowane prawnie i powinno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

Modniś

Posty: 12

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeśli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wtedy czy to ktoś niebezpieczny.

krzysioo0

Posty: 3

 
Bez problemów można znaleźć wiele serwisów, które nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a inne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

Speedy_UT

Posty: 31

 
Zawsze wyszukają jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeżeli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to szanse na to, że pozyska za to srogą karę są naprawdę niezmiernie gigantyczne.

Yuri20

Posty: 10

 
Nie miałem jeszcze takiego numery, dlatego nie wiem, co poradzić. Słyszałem tylko w telewizji i chyba coś czytałem o tym w internecie. Wiem, że niektóre osoby sporo straciły z oszczędności.

Annaaa12

Posty: 6

 
Na nieszczęście, natomiast oszustów jest niesłychanie mnóstwo. Mój znajomy odebrał, natomiast nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił znów. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy zł. W sądzie nie da się wygrać, bowiem to firma, która jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, że ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

codePerformance

Posty: 15