paznokcie hybrydowew Krakowie, sprawdzony salon ?

paznokcie hybrydowew Krakowie, sprawdzony salon ?

Hej dziewczyny! Może polecacie jakiś konkretny salon, w którym manicure to pełna profeska? Szukam salonu w Krakowie.

Gruamer

Posty: 3

 
Osobiście dopiero od jakiegoś czasu korzystam z manicure w salonie, ale powiem szczerze, iż jakość, jeżeli chodzi o Kraków to jest naprawdę różna. Można naciąć się na pseudo stylistkę, ale zarówno znaleźć prawdziwego mistrza w własnej dziedzinie :) Testuję. Jak tylko znajdę sprawdzoną ofertę, na pewno się odezwę.

Kitas

Posty: 5

 
Ja robię paznokcie hybrydowe w Krakowie zawsze w jednym miejscu i nie żałuję wyboru. Mogę liczyć na trwałość i zawsze jakąś super modną stylizację, o której nawet nie miałam pojęcia. Po prostu udało mi się znaleźć dobrą stylistkę :)

heniu_00

Posty: 11

 
Super miejsce, jeżeli chodzi o robienie paznokci hybrydowych https://salonmagja.pl/. Polecam ten salon w Krakowie, bowiem chodzę tam od roku regularnie i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żebym była niezadowolona. Polecam.

Zdzichu

Posty: 7

 
Jak trafisz na coś ekstra, to daj znać. W grudniu szykuje mi się wesele i wiadomo, będę potrzebowała doświadczonego manicure. Mam nadzieję, że do tej pory znajdę coś sprawdzonego w Krakowie.

Kleooo6

Posty: 4

 
Ja robiłam i nie wyszło źle, ale jeśli chodzi o jakieś naprawdę ciekawe stylizacje, to nie ma mowy :) Od czasu do czasu korzystam z manicure w Krakowie i chwalę sobie kilka salonów, ponieważ nie ma w nich kolejek, nie jest drogo, a jeśli chodzi o pomysły, to stylistki mają ich pełno w swoich głowach, ale oczywiście liczą się z moim zdaniem :)

Asi_000

Posty: 11

 
Próbowałam zrobić sama paznokcie hybrydowe, ale to był pierwszy i ostatni raz :) Cieszę się, że w Krakowie nie mamy salonów z mega wygórowanymi cenami i nie muszę oszczędzać, robiąc manicure sama :) Naprawdę konkretna porażka. Nie polecam :D

Kruczek23

Posty: 25