my cafe triki, szukam

my cafe triki, szukam

Jak zdobywać w my cafe prezenty, bo nie wiem? To oznacza wiem, że można, natomiast nie za niesłychanie wiem jak się za to wszystko zabrać?

Wacław

Posty: 2

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z jakiej często korzystam. Jest to super miejsce, albowiem mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

Robuś

Posty: 4

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, bowiem daje mi sporo radości. Chociaż raz na jakiś czas można się troszkę odstresować. Mamy sporo nowych przepisów, jakie znalazłem na stronie internetowej, która do gry została stworzona. Można sporo się z takiej strony dowiedzieć ciekawych informacji.

Domeczek3

Posty: 18

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, lecz nie za niezwykle mi szło. Może, zatem iż nie mam zbyt wiele czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

Andziaaan

Posty: 13

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bo tylko trochę czytałem to, co znajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Warto to jednak sprawdzić dokładniej.

misiu56

Posty: 14

 
Ta gra ma własne wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić wiele czasu, a wówczas na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

Intro_69

Posty: 5