Sprzęt sportowy - sklep online

Sprzęt sportowy - sklep online

Jak trenujecie? W domu, chodzicie na siłownię (jakoś z doskoku), czy jeszcze jakoś inaczej? Chyba trening siłowy stricte się u mnie nie sprawdzi, więc szukam jakiejś realnej alternatywy, może sprzętu bardziej pod ogólnorozwojówkę. Szukam ludzi, którzy już podobny problem przerobili.

Kitas

Posty: 1

 
Maszyn do domu to nie chcę, ale ławeczka, czy jakieś wolne ciężary z gumowymi matami całkiem ok perspektywa. Ten temat mnie jednak trochę zainspirował do zakupów.

Januszek

Posty: 6

 
Kilka miesięcy temu dosłownie podjąłem decyzję o uzupełnieniu domowej siłowni i skorzystałem z tego katalogu https://www.k-sport.com.pl. Rozszerzałem później stopniowo o to, czego mi brakowało do robienia formy, jak na zwykłej siłowni i ogarnąłem. Ławeczka, hantle to już jeden z wystarczających zestawów, żeby większość rzeczy zrobić, a już nie mówię o drążkach, czy innych wolnostojących konstrukcjach z taśmami.

Wraczki333

Posty: 5

 
Mają właśnie bardzo długą regulację i te ich drążki wolnostojące to faktycznie się nie bujają, tylko pełna stabilizacja, a nic mnie tak nie wkurza, jak ryzyko kontuzji.

Miki

Posty: 8

 
Można się przyzwyczaić do ćwiczeń w ogrodzie, w plenerze, jeszcze lepiej. Byłem na publicznej siłowni, takiej zewnętrznej u siebie, ale lipa do kwadratu. Trzeba brać do domu jednak ;)

RuFiK

Posty: 11

 
Sporo rzeczy treningowych mają do ogrodu https://www.k-sport.com.pl, chociażby zestawy do street workout, według mnie drążek, drabinka, coś do dipów to absolutne podstawy treningu długoterminowego, wytrzymałościowego. Po drugie bierzesz od producenta, a to jest ogromna różnica w wydajności, jakości montażu.

Krakus

Posty: 9

 
Sprzęt sportowy w takim twardym, męskim stylu https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_Inne-252.html, moim zdaniem się sprawdzi na lata, a do tego masa rozwiązań dla początkujących bokserów. U mnie był problem, bo chciałem zacząć, ale wszystko zamknięte, mało ludzi się decydowało, jakieś przekładania spotkań były to sobie sam zorganizowałem, z neta ogarnąłem ćwiczenia podstawowe i jakoś lecę. Grunt, żeby formę sobie regularnie poprawiać, dla czystej energii i zdrowia.

HarHar2

Posty: 8