POMOCY!!!

POMOCY!!!

Hejka, wiecie może gdzie da się zrobić taką mozajkę ze zdjęć Zależy mi na tym, żeby ta mozajka przedstawiała coś sensownego, zaś nie tylko poskładane zdjęcia tak jako robią w zakładzie fotograficznym. Proszę dajcie znać o ile wiecie o co mi chodzi.
Anka.

1Alex149

Posty: 22

 
Ja mam taką mozaikę w ramce w pokoju. Dostałam od mamy. Mam na niej fotografie z dzieciństwa i są zrobione w obraz, na którym jestem ja w wieku 18 lat. To taki prezent właśnie na osiemnaste urodzinki jaki otrzymałam J Nie wiem ile kosztował, bo to prezent, ale wiem iż mama była u nas w Gdańsku gdzieś i zamawiała, gdzie dokładnie ci nie powiem. Jak nie jesteś z 3miasta to wówczas może w necie poszukaj.

jpyzio

Posty: 27

 
Fajne są takie mozajki, modne ostatnio bardzo i wielokrotnie je widzę w necie, więc to chyba nic ciężkiego, niemniej jednak u nikogo na chacie jeszcze nie widziałam. Może wersja na powieszenie na ścianie jest dużo droższa od tej wesji cyfrowej. Nie wiem ile to może kosztować, więc życzę powodzenia. Ogólnie jak coś znajdziesz to daj znać, bo to taka fajna sprawa, że z chęcią też bym sobie sprawiła taki rysuneczek, albo dała komuś na prezent, bo według mnie to wspaniała opcja prezentowa. Napeweno lepsza niż jakieś skarpety czy butla alku

Abaddon616

Posty: 24

 
17) Hahaha jak znajdziesz to daj mi znać, podobny temat założyłem dwa dni temu, wobec tego trafiłem na twój wątek (miałem nadzieję, że ktoś ci odpowiedział). Generalnie w moim mieście nie ma, ale w necie poszukuję sporadycznie (mam internet tylko w telefonie i wolno ładuje i zżera kasę jak chol*ra :-/) Mam nadzieję, że znajdę to co mnie interesuje zanim będą imieniny mojego brata - Jacka (albowiem to dla niego poszukuję właśnie :))

Batiatus12

Posty: 19

 
Na mozaikowo poszukaj, oni mieli chyba adres na .com.pl czy na .com to sobie wpisz, ostatnio brat przeglądał tam ich galerię i niezłe robił oczy. Płacisz stówkę i masz wypaśny obraz w ramie, który możesz sprezentować na sporo okazji, w zalezności od tego jakie to będą fotografie. On szukał akurat dla swojej panny, bo ona uwielbia konie. Zaplanował, iż zrobią z ich fotek razem właśnie konia i się udało. Jat ego nie widziałem, bo byłem poza miastem, niemniej jednak on sobie chwalił niezmiernie.

Czorny1337

Posty: 23

 
Porządne pytanie, sam szukam od jakiegoś czasu firmy, jaka się tym zajmuje. W Olsztynie przeszedłem wszystkich fotografów, ale niektórzy z nich nawet nie wiedzieli o czym mówię, no więc wiesz... w necie coś winno być, ale ja mam słabe łącze i zanim coś znajdę to mnie już szlak trafia, ż estrony się tak długo ładują :P Chciałbym Ci pomóc, ale jak już wiesz za wiele nie poradzę, jakby co będę tu zaglądać jeszcze o ile Ty coś znajdziesz ;))

pozdro

tefal100

Posty: 23

 
Na mozaikowo poszukaj, oni mieli chyba adres na .com.pl czy na .com to sobie wpisz, ostatnio brat przeglądał tam ich galerię i niezłe robił oczy. Płacisz stówkę i masz wypaśny obraz w ramie, który możesz sprezentować na dużo okazji, w zalezności od tego jakie to będą zdjęcia. On szukał akurat dla własnej panny, bowiem ona uwielbia konie. Zaplanował, że zrobią z ich fotek razem właśnie konia i się udało. Jat ego nie widziałem, bowiem byłem poza miastem, niemniej jednak on sobie chwalił bardzo.

foken

Posty: 17

 
Moja Kobieta fotograf poleciła mi www.mozaikowo.com.pl, ona mówiła, iż tam pracują bardzo fajni ludzie i już dwie klientki od niej zamawiały tam mozajkę zrobioną ze zdjęć, jakie ona im robiła J Ja też mam zamiar zamówić sobie taką mozajkę, ale to po ślubie, jak będą właśnie zdjęcia ze wesela i z wesela... fajnie będzie później na to patrzeć. Z tego co wiem, to za najwypaśniejszy pakiet płacisz coś w granicach 150zł, a są inne pakiety do wyboru ;) Mam nadzięję, iż pomogła, więc trzymaj się ciepło i powodzenia.

Reklama

Posty: 22

 
Mój tata mamie kupił na stronie www.mozaikowo.com.pl (miał jeszcze w historii przeglądania to pozwoliłam sobie zerknąć dla ciebie :P) nie wiem ile zapłacił, ale efekt jest faktycznie zaskakująco kozacki! Na początku jak zobaczyłam jej obraz (przedstawia różę) to pomyślałam, że ładna i byłam ciekawa która to technika, zaś ja tu podchodzę i widzę, że to nie pomalowane farbami czy coś jedynie miniaturowe fotografie. Jak dla mnie bomba i spokojnie mogę polecić ich za wykonanie mają 6+

jonek91

Posty: 12

 
Na mozaikowo poszukaj, oni mieli chyba adres na .com.pl czy na .com to sobie wpisz, ostatnio brat przeglądał tam ich galerię i niezłe robił oczy. Płacisz stówkę i masz wypaśny obraz w ramie, który możesz sprezentować na mnóstwo okazji, w zalezności od tego jakie to będą zdjęcia. On szukał akurat dla własnej panny, albowiem ona uwielbia konie. Zaplanował, że zrobią z ich fotek razem właśnie konia i się udało. Jat ego nie widziałem, albowiem byłem poza miastem, ale on sobie chwalił bardzo.

nbd

Posty: 25