fotograf ślubny Strzelno, sprawdzony

fotograf ślubny Strzelno, sprawdzony

Może tu znajdzie się ktoś, kto podpowie, którego fotografa ślubnego w Piotrkowie Kujawskim wybrać :) Z góry niezmiernie dziękuję.

Ciapek

Posty: 5

 
Ja nie chcę demonizować sprawy, lecz też zacznę szukać wcześniej. Nie mam zamiaru odłożyć fotografa ślubnego na potem. Podobno we Włocławku są problemy z terminami. Takie doszły mnie słuchy. Może jak coś, to polecicie kogoś konkretnego. Mam nadzieję, iż uda nam się odnaleźć dobrego fotografa w porządnej cenie ;)

Polaczek90

Posty: 25

 
Wielu dojeżdża, ale oczywiście musi im się to opłacić. Moja siostra potrzebowała fotografa ślubnego z Radziejowa i nie udało jej się znaleźć nikogo na miejscu. Zamówili u kogoś innego. Fotograf dojechał, ale rzeczywiście musieli zapłacić trochę grosza więcej. Dlatego warto szukać wcześniej.

elaela00

Posty: 14

 
Wcześniejsza rezerwacja fotografa ślubnego w Strzelnie da ci spokojną głowę. Nie ma tu zbyt dużo usług, więc możliwe, iż będzie trzeba się rozejrzeć już właśnie rok wcześniej. Zwłaszcza, iż zwykle chodzi o ciepłe miesiące :) Polecam wziąć się za sprawę wcześniej, albowiem na ostatnią chwilę nikt raczej w tej sytuacji nie działa.

jkiolek56

Posty: 10

 
U mnie było wszystko na wariackich papierach :D Dobrze, że w ogóle udało mi się odszukać fotografa ślubnego z Włocławka, który miał wolny termin. Opatrzność chyba nad nami czuwała ;) Inaczej tego nie da się wytłumaczyć :)

Grażynaa234

Posty: 7

 
Na spokojnie. Wszystko trzeba wykonać w czasie okołoślubnym na spokojnie. Wybór fotografa ślubnego w Strzelnie to kolejny dylemat :) Można zacząć poszukiwania uprzednio, żeby nie zostawić tej ważnej sprawy na ostatnią chwilę. Fotografowie mają sporo zaklepanych terminów.

derums3

Posty: 9

 
Nie ma co narzekać. Trzeba wziąć się po prostu za szukanie troszkę wcześniej. W naszym wypadku chodziło o fotografa ślubnego z Piotrkowa Kujawskiego. Wystarczyło pół roku. No niemniej jednak nie mówię, że tak jest zawsze :)

matek562

Posty: 12

 
Tu macie bardzo doświadczonego fotografa ślubnego z Piotrkowa Kujawskiego http://fotoquznia.com.pl. To doświadczony fotograf mający mnóstwo udanych sesji zdjęciowych na koncie. Polecam, bo sami cieszymy się pamiątką ślubną wykonaną właśnie przez niego. Na stronie ma portfolio, można się zapoznać.

johncena67

Posty: 14

 
No właśnie. Wiele jest zakładów fotograficznych, które oferują zdjęcia ślubne. Myślę, że jeśli chodzi o jakiegoś mega polecanego i rozchwytywanego fotografa we Włocławku, to dwa lata wcześniej będzie spoko ;) Niektórzy mają zaklepane terminy na kilka lat do przodu i to całkiem poważnie.

grzes3345

Posty: 16

 
No to widzę, że też będę musiała się wziąć za szukanie, bowiem na mojego Łukasza nie mam co liczyć :) Może jak macie jakieś wyjątkowe konkretne polecenia fotografa ślubnego z Włocławka, dacie znać? Przydałoby się wiedzieć, komu można ewentualnie zaufać :D Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Dziadek

Posty: 5