FOTOTAPETY MŁODZIEŻOWE

FOTOTAPETY MŁODZIEŻOWE

Jaką fototapetę kupić do domu? Chodzi mi o materiał, z tego co się orientuję to większość osób poleca te flizelinowe. Gdzie mają duży wybór grafik?

JasioJasio

Posty: 3

 
Nie wiem czy to się też nazywa fototapeta ale można kupić obrazki do przyklejenia na drzwi czy meble. To są takie bardziej naklejki chyba. Fajna sprawa, można za nieduże pieniądze estetycznie ozdobić starsze i podniszczone elementy wyposażenia.

Yuri20 

Posty: 7

 
Ja to się cały czas waham czy kłaść fototapetę sam czy jednak dzwonić bo jakiegoś fachurę. I tak już rulon leży nierozpakowany drugi tydzień :P

Qxy2

Posty: 18

 
Jakbym miał kupować fototapetę to pewnie przez internet. Jest wygodniej a dwa że w internecie można znaleźć każdą grafikę jaką sobie tylko człowiek wymyśli.

Krakus

Posty: 9

 
Jakbyście mogli jakiś konkrentych producentów fototapet podpowiedzieć? Jestem zupełnie zielona a nie chciałabym trafić na jakiś chiński badziew.

Moa22

Posty: 16

 
Na pewno trzeba uważać na fototapety papierowe. Co jak co ale jednak papier to się średnio nadaje, długo nie przetrwa w dobrym stanie.

Rafałek34

Posty: 16

 
Ostatnio zamówiliśmy fototapetę do kuchni ze strony fototap.pl i wygląda super! Udało się sprawnie ją przykleić, nic nie odpada, nie zdziera się, leży równo bez jakiś wybrzuszeń i innych takich defektów.

asimner

Posty: 21

 
Ja to jestem raczej takim klientem który lubi sobie towar dotknąć i obejrzeć na żywo przed zakupemm. Ale powiem że fototapetę kupowałem online jakiś czas temu i nie miałem zastrzeżeń. Grafika taka sama jak na fotkach na stronie.

jajcarek

Posty: 14

 
Jakoś rok temu montowaliśmy sobie w sypialni fototapetę i powiem że latwo poszło. Raczej nie jestem specem od tego typu spraw remontowaych ale tapeta wyszła mi perfekcyjnie, równo, gładko, tak jak powinna.

Olekk

Posty: 7

 
Myślę, że za jakiś czas sam się skuszę na fototapetę do kuchni. Ściana ciągle się brudzi, wystarczy czymś zahaczyć, otarć i różnych smug mamy od groma...

Niciuśś98

Posty: 5