szkolenia lotnicze, poszukuję !

szkolenia lotnicze, poszukuję !

Trudno się zdaje kurs lotniczy? Od dziecka mi się marzy zostanie pilotem. Na razie chce zacząć od małych samolotów, ale może w przyszłości będę latał tymi większymi. Doradzicie mi coś i opowiecie o tym?

Wariat

Posty: 1

 
W ośrodku szkolenia lotniczego https://szkolapilotazu.pl można uzyskać wszystkie odpowiedzi. Mają tam różne kursy dla amatorów i profesjonalistów.

Ptaszyna

Posty: 15

 
Teoretycznie każdy może być pilotem, natomiast żeby startować do kursy trzeba przynieść orzeczenie lotniczo-lekarskie. Nie każdy takie zdobycie, dlatego zanim ktoś zacznie sobie marzyc o pilotowaniu samolotów to należałoby byłoby zbadać czy mamy jakiekolwiek możliwości zdrowotne.

arko1916

Posty: 24

 
Mnie się marzyło pozyskanie licencji pilota, niemniej jednak koszty były za wysokie. Do tego jeszcze niezbędny jest samolot. Wynajęcie jest możliwe, niemniej jednak to kilkaset złotych na godzinę. Szkoda.

zapala81

Posty: 22

 
Kocham latanie, ale na razie jest to poza moim zasięgiem. Może za kilka lat jak wygram na loterii to moje szanse wzrosną. Teraz pozostają mi tylko loty na wakacje. Interesowałem się tym i widziałem, że same koszty kursu są wysokie. Zakup samolotu to już w ogóle poza moim zasięgiem.

Wygodniś22

Posty: 3

 
Byłem w takiej szkole lotniczej, ale nie dałem rady. Myślałem, że będzie to łatwiejsze zadanie do wykonania, a okazało się zbyt trudne. Teorii mnóstwo. To jest kilka przedmiotów, które trzeba znać perfekcyjnie. Latania jest połowę tego, co teorii. Pozostaje mi tylko jazda samolotem i loty samolotem z innymi pilotami.

Miner-ooo

Posty: 14