odszkodowania komunikacyjne, proszę o pomoc

odszkodowania komunikacyjne, proszę o pomoc

Czy wiecie, kto uzyskuje lepsze odszkodowania komunikacyjne? Na nieszczęście ubezpieczyciel zaproponował bardzo niską wypłatę odszkodowania.

Iwona3

Posty: 2

 
Winien uzyskać bardzo wielkie odszkodowania powypadkowe. Jeżeli ubezpieczyciel nie chce tego dokonać, musisz poprosić o pomoc fachową kancelarię odszkodowawczą.

krugerPL

Posty: 5

 
Powinien uzyskać bardzo duże odszkodowania powypadkowe. Jeśli ubezpieczyciel nie chce tego dokonać, musisz poprosić o pomoc profesjonalną kancelarię odszkodowawczą.

Kitas 

Posty: 7

 
Właśnie po to jest kancelaria odszkodowawcza. Musisz się do nich zgłosić jeśli chcesz wywalczyć wysokie odszkodowanie. Z tego co wiem, na początku nie pobierają żadnych opłat.

EKO-Chatka

Posty: 5

 
Powiem Ci, iż ja bym się starał o odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku. Jeśli doznałaś poważnej kontuzji to nie możesz tak tego zostawić. Odszkodowanie Ci się należy.

rohnop37

Posty: 23

 
Nawet musisz się starać o odszkodowania powypadkowe. Najlepiej będzie, jak skorzystasz z usług profesjonalnej firmy. Tutaj masz kontakt do jednej kancelarii, z którą ja współpracowałem https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl. Odszkodowanie pozyskałem rzeczywiście bardzo wysokie.

Lupusx

Posty: 16

 
Musisz się starać uzyskać odszkodowanie z oc sprawcy. Niestety tak jest, że częstokroć ubezpieczyciel nie chce pokryć koszty naprawy samochodu lub oferuje rzeczywiście niskie stawki.

syrena88

Posty: 6